Catalog - Auction 154

Sort by lot number
Results 1241-1241 of 1241
of 63
UNGARN Siebenbürgen
Georg Rakoczi II. 1648-1660

Sehr schön-vorzüglich. Leicht gewellt.

2,500 €
5,000 €

Results 1241-1241 of 1241
of 63

Auction 154