Schätzpreis 80 €
Zuschlag 190 €

Edward VII. 1901-1910. Maundy Set 1904 London Fourpence, Threepence, Twopence and Penny. Bare head. Spink 3985. Stempelglanz. Herrliche Patina. (4)