Los 802
Schätzpreis | 100 € |
Zuschlag |
Victoria, 1837-1901. Maundy Set 1886 London Fourpence, Threepence, Twopence and Penny. Young head. Spink 3791. Stempelglanz. Herrliche Patina. (4)