Los 774
Schätzpreis | 500 € |
Zuschlag |
George II. 1727-1760. Crown 1746 London 30.05 g. LIMA below. Old laureate and draped bust. Spink 3689. Dav. 1350. Sehr schön-vorzüglich. Feine Patina.