Los 770
Schätzpreis | 200 € |
Zuschlag |
Anne, 1702-1714. Crown 1708 London 29.95 g. SEPTIMO. Post Union type. Second draped bust. Spink 3601. Dav. 1341. Gutes sehr schön. Schöne Patina. Winzige Kratzer.