Los 1209
Schätzpreis | 100 € |
Zuschlag |
George II. 1727-1760. 1/2 Crown 1746, London. 14.96 g. D. NONO. Old laureate bust. LIMA below. Spink 3695A. Sehr schön-vorzüglich.