Los 1199
Schätzpreis | 200 € |
Zuschlag |
William III. und Mary, 1688-1694. 1/2 Crown 1689, London. 14.58 g. PRIMO. First shield. Plain caul and interior, no pearls. Spink 3434. Bull -. Vorzüglich. Hübsche Patina.